KONST / Litografier / Grafiskt blad 13374656
nr 1337 4656
Carl Larsson
(1853-1919), Sverige
Grafiskt blad, "Flickan som väfver röda guldband". Tryckt signatur, 48x37 cm. Ej signerad
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 13 juli 2020
kl 20:46:42
13/7 20:36:57
Carl Larsson
Läs mer om Carl Larsson